Atribuită
Cumpărare directă
6 buc. SCAUN BIROU BOSS O PIELE NATURALA CREM BRATE METALICE , ROTI, ADANCIME 710MM, LATIME 785MM, INALTIME SEZUT 550MM, INALTIME TOTALA 1020MM, SPATAR EXTERIOR LEMN NEGRU GARANTIE 36 LUNI şi 3 buc. masa conferinta 1400X1100X740 MDF 28MM, STERJAR CANADIAN , CADRU METALIC NEGRU semimat; GARANTIE 36 luni
- Număr anunț
- DA26675786
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA NATIONALA A REZERVELOR DE STAT SI PROBLEME SPECIALE (CUI 26288978)
- Furnizor / câștigător
- MARKETING CONCEPT SRL (CUI 30912165)
- Cod CPV
- 39516000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 14.838 RON
- Valoare atribuită
- 14.838 RON
- Data publicării
- 27.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.