Atribuită Cumpărare directă

PRELUNGITOR 3M CU 6 PRIZE -2 BUC ;PRELUNGITOR 5 M CU 6 PRIZE -2BUC

Număr anunț
DA26672157
Autoritate contractantă
COMUNA BARCANESTI (CUI 2845311)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
103,72 RON
Valoare atribuită
103,72 RON
Data publicării
27.10.2020 00:00
Data finalizării
28.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

103,72 RON

din 103,72 RON estimat