Atribuită
Cumpărare directă
Denumire UM Cantitate Pret vanzare ZENA ALB -PRIZA CP Buc 2 7.98 VARTA BATERIE 9V Alkaline -4922 Buc 1 7.56 ZIRVE INTRERUPATOR ILUMINAT SCARA LED Buc 1 8.32 PERIE CARBUNI 6.5X11X13.7 Buc 2 2.94 SCH SIGURANTA AUT.TRIF 4P 20A/ A9K24420 Buc 1 60.5 ALSU PRIZA PT CP Buc 2 9.16 MYYM 3X1.5 -CABLU ML 10 2.1 FISA CP LEG.CU INEL/50330 Buc 2 7.98 FISA CP LEG.IESIRE LATERALA/50316 Legrand Buc 2 7.14 BOILER EL.ELDOM 15L Buc 2 294.12
- Număr anunț
- DA26689178
- Autoritate contractantă
- SC "LOCATIV"SA (CUI 10755066)
- Furnizor / câștigător
- KIAGOLD SRL (CUI 13775084)
- Cod CPV
- 31681410-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 740,06 RON
- Valoare atribuită
- 740,06 RON
- Data publicării
- 28.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.