Atribuită
Cumpărare directă
Acumulator pentru platforma robotizata autonoma patrupeda 4200 mAh; Made in RPC, conform ofertei si Fisei tehnice a produsului. Pretul produselor include toate costurile adiacente, respectiv taxe de transport (inclusiv garantia de transport), comisioane de plata internationala, comisioane de conversie valutara, taxe vamale, etc). Garantia produselor este de 12 luni.
- Număr anunț
- DA26679085
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL PENTRU TEHNOLOGII AVANSATE (CUI 4204259)
- Furnizor / câștigător
- CREATIVE OFFICE S.R.L. (CUI 25472289)
- Cod CPV
- 31400000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.189,60 RON
- Valoare atribuită
- 6.189,60 RON
- Data publicării
- 27.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.