Atribuită
Cumpărare directă
Specificatii Nanlite Compac 20 Kit 3 Lampi LED Lampi Lumina Continua Putere 24W Forma Panou Tip temperatura de culoare Daylight (aprox. 5500K) Temperatura de culoare 5600K Sursa alimentare Alimentator CRI Peste 95 Montura acumulator/baterie Alimentare AC Montura accesorii N/A
- Număr anunț
- DA26681086
- Autoritate contractantă
- MUZEUL DE ISTORIE NATIONALA SI ARHEOLOGIE CONSTANTA (CUI 4301030)
- Furnizor / câștigător
- F 64 STUDIO SRL (CUI 14080808)
- Cod CPV
- 38650000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 613,36 RON
- Valoare atribuită
- 613,36 RON
- Data publicării
- 28.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.