Atribuită
Cumpărare directă
Hygienium Gel dezinfectant pentru maini, 500 ml Descriere gel dezinfectant pentru maini Hygienium: Gel cu efect dezinfectant si antibacterian. De uz extern, pentru curatarea si dezinfectarea manilor fara apa, are ingrediente pentru hidratarea si catifelarea pielii. Curata delicat si lasa senzatie de prospetime dupa utilizare. Caracteristici gel antibacterian Hygienium 300 ml: Gel cu efect antibacterian si dezinfectant pentru maini. Utilizare fara apa. Distruge bacteriile E-coli in procent de 99.9% (conform testului PN EN 1500). Contine glicerina si extract de aloe vera pentru hidratare si catifelare. Recipient din plastic cu dozator, usor de utilizat. Contine alcool. Mod de utilizare: se aplica in palma 3 ml de produs si se freaca mainile 30 de secunde pana la uscarea completa. Nu necesita clatire. TP1: Produsele din această categorie sunt produse biocide utilizate pentru igiena umană, aplicate pe sau care intră în contact cu pielea umană sau cu pielea capului în scopul principal de a dezinfecta pielea sau pielea capului
- Număr anunț
- DA26685457
- Autoritate contractantă
- CENTRUL CULTURAL BUCOVINA (CUI 25345587)
- Furnizor / câștigător
- GRUP DZC S.R.L. (CUI 38027313)
- Cod CPV
- 33741300-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 405,24 RON
- Valoare atribuită
- 405,24 RON
- Data publicării
- 28.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.