Atribuită Cumpărare directă

110 tablete Allview Viva H1003LTE PRO/1 - 110 de SIM –uri de date cu internet nelimitat astfel: 5 GB la viteza maxima pentru traficul de date de pana la 225 Mbps (download) / 50 Mbps (upload). Traficul efectuat după depăşirea traficului inițial lunar nu este taxat. Viteza maxima pentru traficul suplimentar este de până la 128 Kbps download, respectiv 64 Kbps upload pentru toate abonamentele. Serviciile sunt asigurate in aceste conditii o perioada minima de 24 de luni. Costul este de 6,5 euro+TVA/ tableta cu sim Costul total pe buc este de 156 euro + tva Cost total pe tot contractul este de 17160 euro + tva Cost total pe tot contractul este de 83622,40 ron + tva Plata se face o singura data pentru tot contractul. Pentru pretul de catalog 1 euro = 4,8731 ron, curs BNR valabil in data de 26.10.2020

Număr anunț
DA26685933
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA, COMUNA DULCESTI (CUI 18042122)
Furnizor / câștigător
VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
Cod CPV
30213200-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
83.622,40 RON
Valoare atribuită
83.622,40 RON
Data publicării
28.10.2020 00:00
Data finalizării
29.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

83.622,40 RON

din 83.622,40 RON estimat