Atribuită
Cumpărare directă
Registru de evid. bolilor transmisibile 4 Reg. de evid. speciala a bolnavilor 3 Fisa de consultatii medicale copii 2 Fisa de consultatii medicale adulti 2 Bilet de trimitere 3 ADEVERINTA MEDICALA 2 Registru de consultatii medicale 2 Anexa fisa de consultatii medicala adulti 1 Aviz epidemiologic/dovada de vaccinare
- Număr anunț
- DA26677215
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NICOLAE BALCESCU (CUI 29151222)
- Furnizor / câștigător
- ROTAREXIM SA (CUI 1465985)
- Cod CPV
- 22900000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 294,83 RON
- Valoare atribuită
- 294,83 RON
- Data publicării
- 27.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.