Atribuită Cumpărare directă

Cos gunoi inox lucios capac negru volum 12litri diametru 25cm inaltime 36cm cos plastic interior baza de plastic inox rezistent

Număr anunț
DA26685017
Autoritate contractantă
MINISTERUL APĂRĂRII NAŢIONALE - UNITATEA MILITARĂ 01915 CRISTIAN (CUI 41289292)
Furnizor / câștigător
INFO TRUST SRL (CUI 16370727)
Cod CPV
39224340-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
323,89 RON
Valoare atribuită
323,89 RON
Data publicării
28.10.2020 00:00
Data finalizării
29.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

323,89 RON

din 323,89 RON estimat