Atribuită Cumpărare directă

SOLUTIE Lichid spalare parbriz IARNA 5L -30* C

Număr anunț
DA26689135
Autoritate contractantă
APIA - Centrul judetean Suceava (CUI 20741726)
Furnizor / câștigător
COZMOPOL SRL (CUI 14292673)
Cod CPV
24951311-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
319,40 RON
Valoare atribuită
319,40 RON
Data publicării
28.10.2020 00:00
Data finalizării
29.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

319,40 RON

din 319,40 RON estimat