Atribuită
Cumpărare directă
Va rugam sa asteptati comanda ferma a Biroului Aprovizionare; livrarea se va face la sediul autoritatii contractante str.Spiru Haret, nr.6, 120242, Buzau, Judetul Buzau. Plic fara fereastra, cu burduf, 229x324 mm, hartie kraft natur, 120 g/mp, lipire siliconica buc 10; Ace panou pluta cut 2; Banda adeziva 48mmx66m transparent (scotch) buc 10; Biblioraft plastifiat 5 cm buc 10; Biblioraft plastifiat 7.5 cm buc 10; Dosar din plastic, cu sina si perforatii buc 100; Elastic bani cut 1; Hartie A3 80g/mp,500coli/top,grad de alb peste 98% clasa A sau B+ top 2; Saci menajeri pt.distrugator documente 120 l set 5;
- Număr anunț
- DA26687048
- Autoritate contractantă
- COMPANIA DE APA (CUI 22987337)
- Furnizor / câștigător
- KOREKT PRINT PAPER SRL (CUI 27773873)
- Cod CPV
- 30190000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 239,90 RON
- Valoare atribuită
- 239,90 RON
- Data publicării
- 28.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.