Atribuită
Cumpărare directă
SIGMA FOLIE PROTECTIE A4 40 MICR CRISTAL 1 15.97 2 GEANTA HP NOTEBOOK 15'' 1 41.18 3 PIX PILOT FRICTION 1 9.24 4 REGISTRU INTRARI-IESIRI COP IMIT PIELE 2 37.82 5 CARTUS INKJET EPSON T664 C/M/Y/BL 70ML 4 31.09 6 BIBLIORAFT SIGMA 7.5CM 5 6.30 7 KIT UNITATE IMAGINE BIZHUB 164/165 1 418.49 8 PRESTARE SERVICII - MENTENANTA FOTOCOPIATOARE 1.5 50.42 9 TOP HARTIE A4 TRAFFIC 80GR/500 COLI TOP 10 13.28 mai putin
- Număr anunț
- DA26678125
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA, COMUNA BERESTI TAZLAU (CUI 29164192)
- Furnizor / câștigător
- MIT IT CENTER SRL (CUI 27260150)
- Cod CPV
- 39263000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 924,79 RON
- Valoare atribuită
- 924,79 RON
- Data publicării
- 27.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.