Atribuită Cumpărare directă

SUPAPA ABS : 1 BUC X 332.50LEI GARNITURA RACITOR ULEI: 1 BUC X 33.53 LEI GARNITURA RACITOR ULEI : 1 BUC X36.40 LEI CUREA 6PK11165: 1 BUC X62.94 LEI VOPSEA EMAUR VERDE: 1 BUC X 85 LEI TOTAL VALOARE: 763.87 LEI

Număr anunț
DA26697152
Autoritate contractantă
S.C. TRANSPORT LOCAL S.A. (CUI 1219301)
Furnizor / câștigător
GEROM GH SRL (CUI 25064565)
Cod CPV
34300000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
550,37 RON
Valoare atribuită
550,37 RON
Data publicării
29.10.2020 00:00
Data finalizării
30.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

550,37 RON

din 550,37 RON estimat