Atribuită Cumpărare directă

Research plus G 100-1000µL blue, single-channel pipete 3123000063 1 buc. Eppendorf . CU CERTIFICAT DE ETALONARE Conform punctul 1 din oferta dumneavoastra nr. 15004/23.10.2020

Număr anunț
DA26684195
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE DEZVOLTARE PENTRU BIORESURSE ALIMENTARE IBA BUCURESTI (CUI 27285465)
Furnizor / câștigător
BIO AQUA GROUP SRL (CUI 26406593)
Cod CPV
38437000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.102,75 RON
Valoare atribuită
1.102,75 RON
Data publicării
28.10.2020 00:00
Data finalizării
28.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.102,75 RON

din 1.102,75 RON estimat