Atribuită Cumpărare directă

PACHET SCULE DEWALT COMPUS DIN: MASINA DE GAURIT/INSURUBAT CU PERCUTIE DEWALT DCD996 MASINA DE INSURUBAT CU IMPACT DEWALT DCF887 POLIZOR UNGHIULAR DEWALT DWE4257

Număr anunț
DA26681762
Autoritate contractantă
ȘCOALA PROFESIONALĂ POIENILE DE SUB MUNTE (CUI 15119949)
Furnizor / câștigător
EPINVEST SRL (CUI 6541951)
Cod CPV
44510000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.160 RON
Valoare atribuită
2.160 RON
Data publicării
28.10.2020 00:00
Data finalizării
29.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.160 RON

din 2.160 RON estimat