Atribuită
Cumpărare directă
Kit tastatura si mouse fara fir Tip tastatura Multimedia Layout tastatura US Kit Da Numar componente kit 2 Caracteristici tehnice Tehnologie Membrana Conectare Fara fir Interfata Bluetooth Numar taste 104 Taste iluminate Nu Mouse inclus Da Rezolutie mouse (dpi) 1000 DPI Frecventa (GHz) 2.4 Numar butoane 2 + scroll Tehnologie mouse Optic Arie de functionare Pana la 10 m in spatiu deschis; pana la 5 metri in birouri Compatibilitate Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7, Android 4.4; Mac OS 10.10 Alte detalii Tehnologie BlueTrack; Profil Bluetooth: HID Over Gatt Profile (HOGP); Mouse ambidextru Continut pachet Tastatura; Mouse; 2 baterii AAA pentru tastatura; 2 baterii AAA pentru mouse; Manual
- Număr anunț
- DA26700274
- Autoritate contractantă
- SECRETARIATUL GENERAL AL GUVERNULUI (CUI 4283422)
- Furnizor / câștigător
- ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
- Cod CPV
- 30237400-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.520 RON
- Valoare atribuită
- 6.520 RON
- Data publicării
- 29.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.