Atribuită
Cumpărare directă
foarfeca gard viu,cazma cu coada metalica,lopata rotunda cu coada,vinclu lemn 30x30x30,vinclu lemn 40x40x16,aracet 5L,mortar ANA 38,galeata 12L,cleste,cleste bolturi 600mm,patent,burghiu 5mm,stecher legrand,mistrie,ciment Romcim 40KG,prelungitor 5P5M,fier striat PC 10,vopsea 4L,diluant,pensula,tub neon 18W led,boltar zidarie 50x12x238.
- Număr anunț
- DA26680379
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL PUBLIC DE SALUBRIZARE-VULCAN (CUI 42148836)
- Furnizor / câștigător
- VADATI SRL (CUI 19134950)
- Cod CPV
- 44111000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.351,86 RON
- Valoare atribuită
- 1.351,86 RON
- Data publicării
- 28.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.