Atribuită Cumpărare directă

Servicii de asigurare facultativă CASCO pentru autoturismul cu nr. de înmatriculare MAI-55099, nr. de identificare VF1HJD40566041701, pe o perioadă de 12 luni, începând cu data de 29.10.2020”, auto aflat în folosință în cadrul Instituției Prefectului-Județul Ilfov.

Număr anunț
DA26687669
Autoritate contractantă
Institutia Prefectului Jud Ilfov (CUI 8612757)
Furnizor / câștigător
OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
Cod CPV
66514110-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.294 RON
Valoare atribuită
1.294 RON
Data publicării
28.10.2020 00:00
Data finalizării
28.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.294 RON

din 1.294 RON estimat