Atribuită Cumpărare directă

42675100-9 Piese pentru ferastraie cu lant (Rev.2) DESCRIERE: Lant Stihl pentru motoferastrau Stihl echipat cu lama de 40cm, pas 3/8inch, grosimea pintenului conducator 1,6mm, 30 de dinti taietori

Număr anunț
DA26696677
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA COMUNA TRIFESTI (CUI 17641395)
Furnizor / câștigător
INTEGRAL SERV SRL (CUI 15185144)
Cod CPV
42675100-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
196,65 RON
Valoare atribuită
196,65 RON
Data publicării
29.10.2020 00:00
Data finalizării
30.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

196,65 RON

din 196,65 RON estimat