Atribuită
Cumpărare directă
Lampa pentru iluminat stradal Orlando-20, 20W, 1726 lm, corp aluminiu, 85-265V, IP65, SMD led Caracteristici tehnice: SMD Led Flux luminos 1726 lm Material Aluminiu + PC Alimentare 85-265V Putere 20 W Culoare lumina – in varianta cu lumina rece sau neutra (alegeti varianta dorita 4000K sau 6400K) Clasa de protectie I Eficienta luminoasa lm/W 86.3 Durata de viata 30000 h IP rating IP65 Factor de putere >0.9 Dimensiuni: A[mm] 40 – diametrul gaurii de montaj B[mm] 55 – inaltime C[mm] 315 – lungime D[mm] 105 - latime Inaltime instalare 4 m
- Număr anunț
- DA26691383
- Autoritate contractantă
- COMUNA POIENARII DE ARGES (PRIMARIA COMUNEI POIENARII DE ARGES) (CUI 4654733)
- Furnizor / câștigător
- VIVA METAL DECOR SRL (CUI 17295275)
- Cod CPV
- 34928530-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.172,25 RON
- Valoare atribuită
- 1.172,25 RON
- Data publicării
- 29.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.