Atribuită Cumpărare directă

1 Hartie copiator A4 500 coli/top 25 TOP 11.26 281.50 2 Etichete 1/A4 199.6x289.1 100/cut 1 Cutie 25.00 25.00 3 Folie protectie documente A4 Standard 100/set 3 SET 5.90 17.70 4 Guma plastic alba AS 30 Pelikan 4 Buc 1.02 4.08 5 Maxell CD-R 700MB 80min 52x 50/folie 1 Set 42.85 42.85 6 Maxell DVD-R 4.7GB 120min 16x 25/folie 1 Set 25.00 25.00 7 Notes adeziv 76x76mm 100file neon Post-it 3M 2 Buc 6.50 13.00 8 Notes adeziv 75x75mm 80 file briliant Global Notes 1 Buc 1.16 1.16 9 Notes adeziv 50x50mm inima mini 225f Info Note 4 BUC 6.28 25.12 10 Prosop hartie alb 2 strat x 100m 15 BUC 8.85 132.75 11 Hartie igienica 2 strat x 24 role alb 4 SET 18.00 72.00 12 Hartie igienica 2strat x 10 role Economic Alint 1 Set 6.73 6.73 13 Servetele dispenser "Z" 1 strat x 230buc v 4 BUC 3.41 13.64 14 Servetele umede obiecte sanitare 72/set Expertto 4 SET 6.73 26.92 15 Saci menaj 60l (58X78) 16-18 microni 20/set HDPE 4 ROLA 2.99 11.96 16 Dosar plastic sina cu gauri 50 BUC 0.41 20.50 17 Dosar carton sina economy alb 25 BUC 0.29 7.25 18 Biblioraft A4 PP 50mm Forster 8 BUC 4.95 39.60 19 Dosar carton de incopciat 1/1 gheare economy alb 6 BUC 0.34 2.04 20 Banda adeziva 48mmx50m Forster 5 ROLA 1.60 8.00 21 Banda dublu adeziva 12mmx 10m 2 ROLA 2.25 4.50 22 Banda dublu adeziva 50mmx50m 1 ROLA 8.00 8.00 23 Cutter mic 2 BUC 0.50 1.00 24 Tava documente Gloss 1 BUC 11.30 11.30 25 Tava documente Atlanta Resolution 1 BUC 7.38 7.38 26 Agrafe 32mm 100/cutie ...

Număr anunț
DA26684863
Autoritate contractantă
BIBLIOTECA MUNICIPALA GEORGE SBÂRCEA TOPLITA (CUI 26497648)
Furnizor / câștigător
AUSTRAL TRADE SRL (CUI 3738836)
Cod CPV
30199000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.076,82 RON
Valoare atribuită
2.076,82 RON
Data publicării
28.10.2020 00:00
Data finalizării
29.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.076,82 RON

din 2.076,82 RON estimat