Atribuită
Cumpărare directă
CAMERA WEB FULLHD USB, Multifunctional RA, MP.C3002/MP; Unitate RA MP.C3002/MP; Cabinet interior RA MPC 2500; Cartus Toner RA MP C 2002/MP; Cartus toner RA Hartie A4; Sursa alimentare PC 5000; SSD Sata Laptop; Boxe calculator, Laptop SUS 17.3; Licenta Microsoft Win.10; Licenta Microsoft Office, Cartus Toner MP 2800, BK, CY, MG, YEL
- Număr anunț
- DA26694713
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA LIVEZILE (CUI 29297350)
- Furnizor / câștigător
- SERVICE CENTER BISTRITA SRL (CUI 28124084)
- Cod CPV
- 30121100-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 14.006,96 RON
- Valoare atribuită
- 14.006,96 RON
- Data publicării
- 29.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.