Atribuită Cumpărare directă

achizitie diverse analizoare pentru laborator conform anunt ADV1174775/08.10.2020: 1. Analizor automat de masurare a vitezei de sedimentare a hematiilor - 1 buc 2. Analizor semiautomat de urini - 1 buc Se va incheia un contract de furnizare.

Număr anunț
DA26685011
Autoritate contractantă
Centrul Clinic de Boli Reumatismale Dr.Ion Stoia (CUI 4265990)
Furnizor / câștigător
DIAMEDIX IMPEX SA (CUI 8529458)
Cod CPV
38434000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
49.375,69 RON
Valoare atribuită
49.375,69 RON
Data publicării
28.10.2020 00:00
Data finalizării
28.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

49.375,69 RON

din 49.375,69 RON estimat