Atribuită
Cumpărare directă
1. 2649920 BLUZĂ PILATES 120 BLEUMARIN BĂRBAȚI DOMYOS - 3 33.61 100.82 19.15 2. 2649919 BLUZĂ PILATES 120 BLEUMARIN BĂRBAȚI DOMYOS - 3 33.61 100.82 19.15 3. 2649918 BLUZĂ PILATES 120 BLEUMARIN BĂRBAȚI DOMYOS - 8 33.61 268.84 51.08 4. 2849921 BLUZĂ PILATES 120 BLEUMARIN BĂRBAȚI DOMYOS - 17 33.61 571.29 108.54 5. 2649914 BLUZĂ PILATES 120 BLEUMARIN BĂRBAȚI DOMYOS - 18 33.61 604.89 114.93 6. 2649915 BLUZĂ PILATES 120 BLEUMARIN BĂRBAȚI DOMYOS - 1 33.61 33.61 6.38
- Număr anunț
- DA26691296
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL VOLUNTAR PENTRU SITUATII DE URGENTA (CUI 26848960)
- Furnizor / câștigător
- ROUMASPORT SRL (CUI 23727785)
- Cod CPV
- 37400000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.680,27 RON
- Valoare atribuită
- 1.680,27 RON
- Data publicării
- 29.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.