Atribuită
Cumpărare directă
1 Ne intoarcem in curind, mergem pana-n Africa 39,95 Buc 3 37,30 2 Oglinda dorintelor 39,95 Buc 3 37,30 3 Wuhan. Jurnal dintr-un oras in carantina 44,95 Buc 3 42,81 4 Teste grila de tehnologie farmaceutica rezidentiat 44,95 Buc 3 42,81 5 Bastian 34,95 Buc 3 32,63 6 De cealalta parte a lumii 29,95 Buc 3 28,52 7 Recunostinta 29,95 Buc 3 27,96 8 Potkin si Stubbs 34,95 Buc 5 32,63 9 Romanul trandafirului (vol. I+II) 99,00 Buc 3 94,29 10 1Q84 Vol. 3 44,95 Buc 3 41,97 11 Educatia digitala 59,96 Buc 3 57,10 Discount pe toate articolele precedente -372,82 Timbru literar 14,58 Lei
- Număr anunț
- DA26694082
- Autoritate contractantă
- BIBLIOTECA BUCOVINEI I.G.SBIERA SUCEAVA (CUI 4244075)
- Furnizor / câștigător
- EDITURA POLIROM SA (CUI 12280354)
- Cod CPV
- 22113000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.132,34 RON
- Valoare atribuită
- 1.132,34 RON
- Data publicării
- 29.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.