Atribuită Cumpărare directă

Mobilier pentru birou , format din urmatoarele componente: Birou pe colt buc 2 1800,00/buc Masa birou buc 4 1300,00/buc Casetiere birou buc 6 450,00/buc Dulap depozitare cu usi culisante buc 3 2100,00/buc Dulap cu rafturi buc 1 600,00/buc Biblioraft buc 3 1600,00/buc

Număr anunț
DA26680094
Autoritate contractantă
Orasul Zarnesti (Primaria Orasului Zarnesti) (CUI 4646897)
Furnizor / câștigător
BANIER S.R.L. (CUI 15388629)
Cod CPV
39130000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
23.200 RON
Valoare atribuită
23.200 RON
Data publicării
28.10.2020 00:00
Data finalizării
29.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23.200 RON

din 23.200 RON estimat