Atribuită Cumpărare directă

Panou de protectie din plexiglas fara decupatura 120x60x0.4cm - conform model 3

Număr anunț
DA26704353
Autoritate contractantă
CENTRUL DE DETENTIE BRAILA- Tichilesti (CUI 4205599)
Furnizor / câștigător
RHEDO POLIMERI S.R.L. (CUI 35755487)
Cod CPV
18143000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
205,89 RON
Valoare atribuită
205,89 RON
Data publicării
30.10.2020 00:00
Data finalizării
03.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

205,89 RON

din 205,89 RON estimat