Atribuită
Cumpărare directă
Conform descrierilor din articolele de birotica : - Biblioraft bibliorafturi plastifiat plastefiat 7.5 7,5 cm 75 mm A4 cu margine metalica B4U; - Folie folii file de protectie documente A4 din plastic pvc pp 30 microni 100 bucati set B4U -Agrafe de birou nichelate 33 mm 33mm 100 bucati cutie B4U - Agrafe de birou nichelate 50 mm 50mm 100 bucati cutie B4U - Capse 24/6 24 / 6 1000 bucati cutie nichelate B4U
- Număr anunț
- DA26730339
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE "SF.ANDREI (CUI 4122019)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
- Cod CPV
- 30197210-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 265,70 RON
- Valoare atribuită
- 265,70 RON
- Data publicării
- 03.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.