Atribuită
Cumpărare directă
Pachet reactivi de laborator, conform o-133426A, compus din: 10377411 1-Naphthylacetic acid, 95%, ACROS Organics™, 25 g 1 bucata 114.05 RON 11453194 Indole-3-acetic acid, 98+%, Alfa Aesar, 25 g 1 bucata 406.08 RON 11432308 Indole-3-butyric acid, 98%, Alfa Aesar, 5 g 1 bucata 251.76 RON 11424865 MP Biomedicals™ Murashige and Skoog Media, pudra in plicuri, 10 x 1L 2 bucati Pret unitar 404.38RON, pret total 808.77 RON M7150-100ML Murashige and Skoog Vitamin Powder, 1000 ×, powder, suitable for plant cell culture, 100 mL 1 bucata 208.00 RON 10328170 6-Benzylaminopurine, 99%, ACROS Organics™, 5 g 1 bucata 500.83 RON 10617452 2,4-Dichlorophenoxyacetic acid, 99+%, ACROS Organics™, 100 g 1 bucata 170.68 RON 4142.1 Kinetin, ≥98 %, for biochemistry, 1 g 1 bucata 120.37 RON 10081010 Gibberellic Acid, 90%, ACROS Organics, 5 g 1 bucata 605.19 RON 8001.1 Potassium nitrate, ≥99 %, 500 g 1 bucata 87.62 RON 6498.1 Ethylenediamine tetraacetic acid iron(III) sodium salt trihydrate, ≥98 %, for synthesis, 250 g 1 bucata 214.27 RON 4191.1 meso-Inositol, ≥99 %, for biochemistry, 50 g 1 bucata 146.30 RON 3815.1 Nicotinic acid, ≥99,5 %, for biochemistry, 100 g 1 bucata 187.24 RON T914.2 Pyridoxine hydrochloride, ≥99 %, for biochemistry, 100 g 1 bucata 292.88 RON 9607.1 Riboflavine, ≥97 %, Ph.Eur., for biochemistry, 25 g 1 bucata 175.51 RON CR61 Alcool etilic, 96%, 1 L 1 bucata 50.00 RON 4621.1 D(+)-Saccharose, ≥99,5 %, p.a., 1 kg 1 bucata 114.64 RON 4807.2 Agar-Agar, plant, Genetic engineerin
- Număr anunț
- DA26691658
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA PENTRU STIINTELE VIETII " ION IONESCU DE LA BRAD" DIN IASI (CUI 4541840)
- Furnizor / câștigător
- AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
- Cod CPV
- 33696300-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.243,55 RON
- Valoare atribuită
- 5.243,55 RON
- Data publicării
- 29.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.