Atribuită Cumpărare directă

stecher,saci menaj 240L,priza dubla PT,prelungitor 4P5M,teava PVC 200/4M,Teava PVC 200/2M,plasa sudata 6000*2000*6,ciment Romcim 40KG,cos hartie,saci menaj,saci rafie.

Număr anunț
DA26706450
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC DE SALUBRIZARE-VULCAN (CUI 42148836)
Furnizor / câștigător
VADATI SRL (CUI 19134950)
Cod CPV
44111000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
700,86 RON
Valoare atribuită
700,86 RON
Data publicării
30.10.2020 00:00
Data finalizării
02.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

700,86 RON

din 700,86 RON estimat