Atribuită
Cumpărare directă
ARIPI PUI TAV.KG KG 15,504 1 MERE GOLDEN RO KG C.I KG 20,000 1 PATRUNJEL RADACINA RO KG KG 9,800 1 PATRUNJEL RO. LG. C.I LG 15 1 MORCOVI RO. KG C.I VRAC KG 39,200 1 TELINA NL KG. CI VRAC KG 9,800 1 B.ARDEAL.PATE PUI 100G CV 24 1 SURASUL SOARE.UL.FLS.1L ST 90 1 HELGA LAPTE UHT 1,5% 1L BU 36 1 HUTTON MELCI ONDULATI 500 PG 40 1 REGAL OTET ALIMENTAR 1L ST 12 1 FUCHS PIPER NEGRU MACINAT BO 2 1 THEREZIA BRANZA BURDUF 30 BU 15 1 ZUZU IAURT 3% 140G 6+2 CA 20 6 ALBATROS OUA COD3 CL.M 6X CA 3 180 LA MINUT MUSTAR 300G BO 12 1 PIEPT PUI DEZ.F.P.CG PG K KG 20,930 1 CAMARA V.AMESTEC MEXICAN PG 4 1 CART.PREPR.CG.9X9 2500G BU 6 1 WIPE OUT LAMAIE VASE1L RE 30 1 WIPE OUT MAR VASE 1L RE 30 1 PROSOP V FOLD.2STR.5X200B BU 120 1 WIPE OUT SAP.L.GINGER1L BU 120 1 TRAFFIC H.COP A4 80 GR/CU BU 20 5
- Număr anunț
- DA26734468
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL AIUD (CUI 4613628)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 15897300-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.773,13 RON
- Valoare atribuită
- 5.773,13 RON
- Data publicării
- 04.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.