Atribuită Cumpărare directă

Reparatii inveliotare acoperis conform oferta depusa la sediul SPITALULUI DE PSIHIATRIE GATAIA. OFERTA VALABILA 30 DE ZILE PRET:114.280,00 + TVA

Număr anunț
DA26732069
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE GATAIA (CUI 4483811)
Furnizor / câștigător
PGG DELMAR GROUP SRL (CUI 30159475)
Cod CPV
45261900-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
114.280 RON
Valoare atribuită
114.280 RON
Data publicării
04.11.2020 00:00
Data finalizării
05.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

114.280 RON

din 114.280 RON estimat