Atribuită
Cumpărare directă
4365 KG: BACIUL TELEMEA VA 6242 KG: CASCAVAL DALIA CA 3162 KG: SALAM VICTORIA K 6134 KG: PARIZ.PIEPT PUI E 5306 KG: CREMWURSTI PORC K 11540 KG: MERE PINOVA RO KG 7720 KG: CARNATI CA LA MOL 10000 KG: CEAFA PORC DEZ.FE 2 OUA COD2 CLS.M 5X30B 1 OUA COD2 CLS.L 30BUC 10980 KG: BANANE GT KG C.I 2020 KG: USTUROI CN. KG. C 1724 KG: LAMAI TR KG CI VR 5 HELGA SMANTANA 20% 90 20 BELIN STAND.FR.PAD20X 12 PAMBAC SPAGHETE 500G 15 ELIO FASOLE GALBENA72 10 DERONI OREZ ORIGINAL 1 TULL.MASL.EX.JUMBO 4, 9 LA MINUT MUSTAR 300G 3 ELIO TOM.IN BULION720 12 OLY.PASTA TOMATE 24% 5 TPS FAINA ALBA 000 1K 10 TPS MALAI 1KG 5 D ALE GURII OT.VIN 9% 7 SCAN.PATE BUCEGI PO12 60 ROSH.BAT.CIOC.CREAM.4 30 ULK.TEMPO BIS.CR.VAN5 36 B.FANCY CROIS.CAPSUN6 96 B.FANCY CROISS.SAMPAN 15 TPS ZAHAR 1KG 15 SURASUL SOARE.UL.FLS. 5 SALROM SARE MARUNTA 1 4 CAMARA VERDE MAZARE B 12320 KG: CARNE TOCATA PORC 12560 KG: SPATA P.DEGR.DEZ. 30 PULPA SUP PUI
- Număr anunț
- DA26730095
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC "CAROL I (CUI 3126780)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 15897300-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.748,10 RON
- Valoare atribuită
- 2.748,10 RON
- Data publicării
- 03.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.