Atribuită
Cumpărare directă
Dezinfecatnt suprafete - Dermofarm dezinfectant suprafete 5000 ml - 525*21,50 lei/litru Dezinfectant maini Tip Gel - Farmec gel dezinfectant maini 5000 ml - 1900*19,5/litru Masti faciale de protectie - Oferite de subcontractantul Nova Tech Med - 15500*0,55 lei/buc conform ofertei tehnice si financiare depuse la nr.34080/14.10.2020,potrivit evaluarii ofertelor de catre comisia desemnata in acest sens ,evaluare finalizata prin incheierea raportului procedurii,aprobat,nr.39779/23.10.2020
- Număr anunț
- DA26715288
- Autoritate contractantă
- Orasul Rasnov - Consiliul Local Rasnov (CUI 4443353)
- Furnizor / câștigător
- FARMEC SA (CUI 199150)
- Cod CPV
- 18143000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 56.862,50 RON
- Valoare atribuită
- 56.862,50 RON
- Data publicării
- 02.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.