Atribuită
Cumpărare directă
1. Volkswagen 215/60 R17C - 4 buc. 2. Volkswagen 215/60 R17C - 4 buc. 3. D. Duster 215/65 R16 - 4 buc. 4. D. Duster 215/65 R16 - 4 buc. 1. Volkswagen MAI 50115 215/60 R17C . 2. Volkswagen MAI 49230 215/60 R17C . 3. D. Duster MAI 38935 215/65 R16 . 4. D. Duster MAI 35713 215/65 R16 .
- Număr anunț
- DA26711345
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta ,,Oltul" al judetului Harghita (CUI 4245690)
- Furnizor / câștigător
- TESLO-COM AUTO SRL (CUI 13267817)
- Cod CPV
- 50116500-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 200 RON
- Valoare atribuită
- 200 RON
- Data publicării
- 02.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.