Atribuită Cumpărare directă

Saci autoclavabili polietilena, rezistenti pana la 134°C, 40*75 cm, transparenti, cu sigla BIOHAZARD. DIFERITE DIMENSIUNI: 40x75 cm - 45 L - 200 buc. Produsul este insotit de certificatul de calitate si ISO de la producator si SC Eprubeta Farm SRL. Sacii sunt inscriptionati cu pictograma BIOHAZARD si cu instructiunile de utilizare in 5 limbi straine Saci autoclavabili polietilena, rezistenti pana la 134°C, 60*75 cm - 68 L, transparenti, cu sigla BIOHAZARD. PRODUCATOR DELTALAB SPANIA - 1.000 buc. Sacii sunt inscriptionati cu pictograma BIOHAZARD si cu instructiunile de utilizare in 5 limbi straine. Marcaj CE. Produsul este insotit de certificatul de calitate si ISO de la producator si SC Eprubeta Farm SRL. Acoperitori pantofi / Botosei / Protectori incaltaminte unica folosinta confectionati din polietilenaclorinata CPE, rezistenti la trafic, de unica folosinta, cu elastic circular. Ambalaj: Blister * 100 Buc - INDIVIZIBIL / Bax: 4.000 Buc/ Marcaj CE. Produsul este insotit de certificatul de calitate si ISO de la producator si SC Eprubeta Farm SRL. Seringi 1 ml cu ac 26G (0.45*13) , unica folosinta, ambalate individual, sterile. Marcaj CE. Seringi 2 ml cu ac 23G * 1 1/4" , unica folosinta, ambalate individual, sterile. Hartie de filtru calitativa (fara cenusa) pentru analize de laborator - Dimensiuni: 50 * 50cm

Număr anunț
DA26730561
Autoritate contractantă
DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR ALBA (CUI 5823920)
Furnizor / câștigător
EPRUBETA FARM SRL (CUI 11171693)
Cod CPV
33141000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.556,50 RON
Valoare atribuită
2.556,50 RON
Data publicării
03.11.2020 00:00
Data finalizării
04.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.556,50 RON

din 2.556,50 RON estimat