Atribuită Cumpărare directă

Mediu de cultura Potato Dextrose Agar PDA cod 1001-483 : 500g, Mediu de cultură Plate Count Agar – PCA ,500g, Mediu de cultură Malt Extract Agar – MEA cod 1001-573 : 500g

Număr anunț
DA26733602
Autoritate contractantă
Universitatea de Stiinte Agronomice si Medicina Veterinara din Bucuresti (CUI 4602041)
Furnizor / câștigător
DACCHIM SRL (CUI 12062074)
Cod CPV
24931250-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.340 RON
Valoare atribuită
2.340 RON
Data publicării
04.11.2020 00:00
Data finalizării
09.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.340 RON

din 2.340 RON estimat