Atribuită Cumpărare directă

Servicii de reparatie utilaje conform deviz reparatii nr.92/27.10.2020 - utilaj JCB EXCAVATOR

Număr anunț
DA26722515
Autoritate contractantă
S.C. ECO-SAL S.A. (CUI 24898139)
Furnizor / câștigător
CILINDRIC HIDRAULIC SYSTEM SRL (CUI 36771650)
Cod CPV
50530000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
600 RON
Valoare atribuită
600 RON
Data publicării
03.11.2020 00:00
Data finalizării
03.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

600 RON

din 600 RON estimat