Atribuită
Cumpărare directă
pipetor Pipetus cu acumulator, 5 viteze, volum de tragere: 0.1-200 mL, 240 Volt,Promo Pipetor Pipetus Akku Hirschmann Laborgeräte GmbH & Co9283958- 9907200 pipetor cu acumulator, 5 viteze, volum de tragere: 0.1-200 mL, 240 Volt,compatibil cu pipete de unica folosinta destinate culturilor celulare, cu pipete pasteur, baterie functionala 50 h non-stop, incarcator, membrana hidrofoba PTFE cu pori de 0,2 µm
- Număr anunț
- DA26730135
- Autoritate contractantă
- Institutul de Biologie si Patologie Celulara '' Nicolae Simionescu'' (CUI 4364268)
- Furnizor / câștigător
- DACCHIM SRL (CUI 12062074)
- Cod CPV
- 38437000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.860 RON
- Valoare atribuită
- 1.860 RON
- Data publicării
- 03.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.