Atribuită Cumpărare directă

Nebulizator electric pentru dezinfectie ULV - ceață rece, ce oferă performanțe fiabile cu operare simplă și este ideal pentru sterilizare și dezinfectare.

Număr anunț
DA26734689
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA VALCEA (CUI 2540589)
Furnizor / câștigător
LG B2B LAUNDRY S.R.L. (CUI 40275353)
Cod CPV
33191000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.700 RON
Valoare atribuită
1.700 RON
Data publicării
04.11.2020 00:00
Data finalizării
05.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.700 RON

din 1.700 RON estimat