Atribuită
Cumpărare directă
Asigurare de raspundere civila obligatorie RCA pentru autoturism VW Passat, nr. de inmatriculare CJ01URF, capacitate cilindrica 1968, putere 103kw cu 2190 kg, durata asigurata : 12 luni, mod de plata integral, prima de asigurare 527.41 lei Beneficiar, PARCUL AUTO UBB. Responsabil achizitie; Dumitru Olimpia
- Număr anunț
- DA26724269
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA "BABES-BOLYAI (CUI 4305849)
- Furnizor / câștigător
- ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
- Cod CPV
- 66516100-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 527,41 RON
- Valoare atribuită
- 527,41 RON
- Data publicării
- 03.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.