Atribuită Cumpărare directă

Oferta anunt ADV1179883, conform ofertei transmise in data de 02.11.2020 DEZINFECTANT DE MAINI PENTRU IGIENA UMANA TIP I - PRIMAGEL PLUS Gel pentru dezinfectia igienica si chirurgicala a mainilor prin frecare, fara clatire, conform standardului EN 14885:2015. Avizat de Ministerul Sanatatii - Aviz nr.451BIO/01/12.24. Modalitate ambalare: flacon 1L prevazut cu pompita dozatoare

Număr anunț
DA26734679
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE JANDARMI JUDETEAN SUCEAVA (CUI 13589936)
Furnizor / câștigător
CLEANING LOGISTIC DISTRIBUTION SRL (CUI 32521457)
Cod CPV
24455000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.002 RON
Valoare atribuită
15.002 RON
Data publicării
04.11.2020 00:00
Data finalizării
04.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.002 RON

din 15.002 RON estimat