Atribuită
Cumpărare directă
Tractor Arbos model 3055 DT PROFESSIONAL MOTOR Model A498 Alimentare Injectie directa diesel Putere nominala (ECE R120) 36,8 KW/50 CP Norma poluare Tier 3A ; Numar cilindri 4 Aspiratie Racire lichid Capacitate cilindrica 3168 cm3 Consum specific (in regim de cuplu maxim) 245 g/KWh Cuplu maxim 235Nm@1600rpm Rezerva de cuplu 8,2 % Capacitate rezervor 60 litri TRANSMISIE Tip transmisie Tractiune mecanica, 4x4 Tip cutie viteze 12+12 Synchro Shift Comanda viteze Mecanica cu manere laterale Ambreiaj Dublu disc uscat, diametru 10'' Tip inversor Mecanic, sincronizat Comanda inversor Cu maneta Blocaj diferential spate Mecanic Axa fata dubla tractiune Cuplare tractiune 4x4 electro hidraulica Blocaj diferential fata mecanic Viteza minima 2,2 Km/h Viteza maxima 40 km/ora ANVELOPE Spate 380/85R24 Fata 260/70R20 Aparatori noroi FRANE Frane spate Multi-disc in baie de ulei, cu comanda mecanica Frana de mana Pe rotile din spate, cu comanda mecanica, independenta DIRECTIE Sistem directie hidrostatic Unghi viraj 40° OMOLOGARE Tractor omologat TMR (Mother regulation) PTO SPATE 540/1000 rpm Cuplare electro hidraulica Sens rotatie In sens orar Ambreiaj Hidraulic, cu disc in baie de ulei RIDICATOR SPATE Tip monobloc Hidraulic cu pozitie si efort controlat Capacitate de ridicare 950 Kg Prindere in 3 puncte Categoria 2 Tirant al 3lea punct mecanic Categoria 2 SISTEM HIDRAULIC Tip Cu centru deschis Debit pompa 59 l/min Distribuitori hidraulici spate 2 simplu/dublu efect SISTEM ELECTRIC Baterie 12V 72
- Număr anunț
- DA26723422
- Autoritate contractantă
- COMUNA BALTESTI (CUI 2844294)
- Furnizor / câștigător
- MECOM S.R.L. (CUI 1345423)
- Cod CPV
- 16710000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 129.000 RON
- Valoare atribuită
- 129.000 RON
- Data publicării
- 03.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.