Atribuită Cumpărare directă

epTIPS LoRetention Dualfilter, filtru dublu, RNAse free, PCR clean + steril, 0,5-20µl L 10 racks of 96 tips = 960 tips, 0030077628, 708.83 lei

Număr anunț
DA26667408
Autoritate contractantă
Universitatea de Medicina, Farmacie, Stiinte si Tehnologie " George Emil Palade" din Targu Mures (CUI 4322742)
Furnizor / câștigător
BIO AQUA GROUP SRL (CUI 26406593)
Cod CPV
38437110-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.417,66 RON
Valoare atribuită
1.417,66 RON
Data publicării
26.10.2020 00:00
Data finalizării
27.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.417,66 RON

din 1.417,66 RON estimat