Atribuită Cumpărare directă

Se achizitioneaza servicii ASIGURARE: CASCO, TIP AUTO: INMATRICULAT , FEL AUTO: AUTOTURISM, MARCA: DACIA LOGAN, CAPACITATE CILINDRICA: 1461 cc, PUTERE: 66 KW, Numar Locuri 5, MASA MAXIMA 1590 KG, Suma asigurata 18266 lei, PRIMA DE ASIGURARE 1029,80 LEI, VALABILITATE 12 LUNI INCAPAND DIN DATA DE 01.11.2020, pentru autoturismul apartinator Primariei Hoparta.

Număr anunț
DA26676848
Autoritate contractantă
Comuna Hopirta (Primaria Hopirta) (CUI 4561987)
Furnizor / câștigător
ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
Cod CPV
66514110-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.029,80 RON
Valoare atribuită
1.029,80 RON
Data publicării
27.10.2020 00:00
Data finalizării
28.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.029,80 RON

din 1.029,80 RON estimat