Atribuită Cumpărare directă

Model Model WDBMUT0120JWT-EESN Specificatii tehnice Memorie 1GB Capacitate HDD max. suportata 12TB Management RAID 0, 1 Porturi USB 3.0 Retea LAN (10/100/1000 Mbps) Altele Culoare Alb Greutate 2.39 kg Dimensiuni (L x l x h) 102 x 179 x 160 mm

Număr anunț
DA26667817
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
Furnizor / câștigător
FANPLACE IT S.R.L. (CUI 31962960)
Cod CPV
32420000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.142,46 RON
Valoare atribuită
2.142,46 RON
Data publicării
26.10.2020 00:00
Data finalizării
27.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.142,46 RON

din 2.142,46 RON estimat