Atribuită Cumpărare directă

Nir autocop -1 buc,fise magazie -100 buc,bon consum -2 buc,lista zilnica alimente - 1 buc,hartie xerox A4 -40 top,etichete A4 -10 buc,biblioraft -10 buc.

Număr anunț
DA26668569
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "GHEORGHE MUNTEANU MURGOCI" BISOCA (CUI 28129642)
Furnizor / câștigător
CRIS CONSTANT SRL (CUI 15973746)
Cod CPV
30192000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
618,90 RON
Valoare atribuită
618,90 RON
Data publicării
27.10.2020 00:00
Data finalizării
28.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

618,90 RON

din 618,90 RON estimat