Atribuită Cumpărare directă

Asigurare RCA -Buldoexcavator JCB 4CX

Număr anunț
DA26668262
Autoritate contractantă
COMUNA BERESTI TAZLAU (CUI 4353005)
Furnizor / câștigător
ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
762,41 RON
Valoare atribuită
762,41 RON
Data publicării
27.10.2020 00:00
Data finalizării
28.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

762,41 RON

din 762,41 RON estimat