Atribuită Cumpărare directă

Se achizitioneaza consumabile pentru motofierastrau dupa cum urmeaza: lant 18" .3/8 1,5mm 73LPX Buc 1 pila rotunda 5,5mm Oregon Buc 1 sablon cu pila 5.5mm Buc 1 ulei ungere lant 5L Lukoil Buc 1 ulei amestec 1 L Husqvarna LS+ pentru motoare in 2T Buc 1

Număr anunț
DA26664472
Autoritate contractantă
Comuna Hopirta (Primaria Hopirta) (CUI 4561987)
Furnizor / câștigător
AGRO-SILVA SRL (CUI 14657419)
Cod CPV
16810000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
177,30 RON
Valoare atribuită
177,30 RON
Data publicării
26.10.2020 00:00
Data finalizării
27.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

177,30 RON

din 177,30 RON estimat