Atribuită
Cumpărare directă
INTEL Core i3-10100 3.6GHz LGA1200 6M Cache Boxed CPU 6 BUC GIGABYTE H410M S2H Intel Socket 1200 DDR4 6 BUC Memorie RAM DIMM Corsair Vengeance LPX 8GB (1x8GB), DDR4 2400MHz, CL16, 1.2V, red, XMP 2.0 6 BUC HDD intern WD, 3.5", 1TB, BLUE, SATA3, 7200rpm, 64MB 6 BUC CARCASA SPACER Middle-Tower ATX, sursa SPS-ATX-500-V12, New Galaxy, (ventilator 12cm), HD audio, Front USB2.0+Audio, (Black) 6 BUC
- Număr anunț
- DA26688946
- Autoritate contractantă
- Institutia Prefectului - Judetul Constanta (CUI 4515760)
- Furnizor / câștigător
- CIVIC SERVICE IT S.R.L. (CUI 18595386)
- Cod CPV
- 30000000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.058,82 RON
- Valoare atribuită
- 7.058,82 RON
- Data publicării
- 28.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.